Product Details:
| Panel Thickness | 3 mm |
| Aluminum Coil Thickness | 0.25 mm |
| Color | Silver |
| Size (W x L) | 1220 x 2440 mm (4x8 ft) |
| Brand | Viva |
| Features | Heat Insulation, Weather Resistance, Sound/Acoustic Insulation |
| Core | LDPE |
| Product Code | VA1110 |
| Series | Mirror |
| Material | Aluminium |
| Application | Corporate, Exterior, Interior |
Product Details:
| Panel Thickness | 3 mm |
| Aluminum Coil Thickness | 0.25 mm |
| Color | Gold |
| Size (W x L) | 1220 x 2440 mm (4x8 ft) |
| Brand | Viva |
| Features | Heat Insulation, Weather Resistance, Sound/Acoustic Insulation |
| Core | LDPE |
| Product Code | VA1111 |
| Series | Mirror |
| Material | Aluminium |
| Application | Corporate, Exterior, Interior |
Product Details:
| Panel Thickness | 3 mm |
| Aluminum Coil Thickness | 0.25 mm |
| Color | Brush Silver |
| Size (W x L) | 1220 x 2440 mm (4x8 ft) |
| Brand | Viva |
| Features | Heat Insulation, Weather Resistance, Sound/Acoustic Insulation |
| Core | LDPE |
| Product Code | VA203 |
| Series | Mirror |
| Material | Aluminium |
| Application | Corporate, Exterior, Interior |